کد خبر : 10706

516

خبر شهریار : به گزارش خبر شهریار دکتر مرتضی تمدن استاندار محترم تهران به همراه تنی چند از مسئولان سیاسی و انتظامی استان از بخش های مختلف بیمارستان دردست ساخت اخوان شهرستان ملارد بازدید کرده و بر تکمیل این طرح در اسرع وقت تاکید کردند . : در جلسه ای که متعاقب این بازدید برگزار […]

خبر شهریار : به گزارش خبر شهریار دکتر مرتضی تمدن استاندار محترم تهران به همراه تنی چند از مسئولان سیاسی و انتظامی استان از بخش های مختلف بیمارستان دردست ساخت اخوان شهرستان ملارد بازدید کرده و بر تکمیل این طرح در اسرع وقت تاکید کردند .

: در جلسه ای که متعاقب این بازدید برگزار شد روند اجرای این طرح بررسی و برای حل و فصل موانع و مشکلات پیش رو تصمیمات لازم اخذ و دستور رفع آنها صادر گردید . گفتنی است با تکمیل این بیمارستان ، مرکز بازپروری معتادان غرب استان تهران درآن دایر خواهد گردید . در این بازدید جناب آقای طاهری معاون محترم وزیر کشور، جناب آقای براتلو معاون سیاسی و انتظامی استاندارتهران ، سردار ساجدی نیا ، فرمانده نیروی انتظامی استان تهران ،  ناصر بورد فرماندار شهرستان ملارد ، معاونین فرمانداری ،بخشدار و شهردار صفادشت حضور داشتند .