Print Friendly
خبر شهریار – فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهر ان در جلسه با مسئولان ارگان های امنیتی،قضایی و انتظامی شهرستان قدس گفت: برخورد با مزاحمان خیابانی و عاملان نزاع و درگیری از اولویتهای مهم پلیس غرب استان تهران است.

خبر شهریار به گزارش پایگاه خبری پلیس، “سرهنگ ناصر اصلانی “فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در نشست با جمعی از مسئولان ارگانهای امنیتی،قضایی و انتظامی شهرستان قدس گفت:به علت تاثیر منفی برخی از جرائم همچون مزاحمتهای خیابانی و نزاع و درگیری که در اذهان عمومی برجای می گذارد، تشدید برخورد با این گونه جرایم در اولویت کاری مجموعه پلیس غرب استان تهران قرار گرفته است.
سرهنگ “اصلانی” در خصوص عوامل بروز سرقت افزود: طی بررسی کارشناسی که توسط دفتر تحقیقات کاربردی این فرماندهی صورت گرفت ۶۳ علل شناسایی شد که از این تعداد ،۲۳ علل آن به مجموعه پلیس و مابقی مربوط به دستگاهها و ادارات می باشد و در جهت کاهش این پدیده می بایست همکاری متقابل داشته باشیم .

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار داشت: در مجموع در سال ۹۱ در شهرستان قدس در خصوص سرقت، ۱۲ درصد افزایش کشفیات سرقت را نسبت به سال گذشته شاهد بودیم و بیش از ۷۲۱ نفر سارق دستگیر شده اند که این امر نشان دهنده کاهش ۴۱ درصدی سرقت در سال جاری بوده که حدود ۷۵درصد سرقتها را سرقت لوازم داخل خودرو می باشد و نیاز است در این خصوص شهروندان توجه لازم را به هشدارهای پلیس داشته باشند.

حسین گروسی”نماینده مردم شریف شهرستانهای قدس، ملارد و شهریار در مجلس شورای اسلامی” در خصوص امنیت بیان داشت : از زمان استقرار فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران امنیت مطلوبی در سطح شهرستانهای غرب استان تهران برقرار شده که این موضوع در ملاقاتهای مردمی قابل لمس بوده و مرتبا از سوی شهروندان بیان می شود که به همین جهت از فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران و فرمانده انتظامی شهرستان قدس قدردانی می کنم.

فرماندار شهرستان قدس” موسوی” در این جلسه اعلام داشت :‌شهرستان قدس از نظر وسعت سرزمینی کم وسعت بوده اما از نظر تراکم جمعیت، قابل قیاس با دیگر شهرستانهای غرب نبوده و نیاز است توجه امنیتی خاصی به این شهرستان بشود .

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران در پایان با اشاره به اینکه وقوع برخی از جرائم در جامعه احساس امنیت را در بین آحاد مردم کاهش می دهد، خاطرنشان شد: مجموعه فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران مصمم است همچون گذشته تمام تلاش خود را برای برخورد با مخلان امنیت به کار گرفته و زمینه آسایش و آرامش را برای مردم فراهم کنند.

 

 

تاریخ ارسال : ۷ بهمن ۱۳۹۱ | طبقه بندی : خبر های انتظامی ساعت ۷:۰۶ ب.ظ 

پاسخ دادن

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به خبر شهر( ویژه غرب استان تهران ) می باشد.
طراحی سایت :