کد خبر : 27662

انتظامی

خبر شهریار – فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهر ان در جلسه با مسئولان ارگان هاي امنيتي،قضايي و انتظامي شهرستان قدس گفت: برخورد با مزاحمان خياباني و عاملان نزاع و درگيري از اولويتهاي مهم پليس غرب استان تهران است. خبر شهریار به گزارش پايگاه خبري پليس، “سرهنگ ناصر اصلاني “فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران […]

خبر شهریار – فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهر ان در جلسه با مسئولان ارگان هاي امنيتي،قضايي و انتظامي شهرستان قدس گفت: برخورد با مزاحمان خياباني و عاملان نزاع و درگيري از اولويتهاي مهم پليس غرب استان تهران است.

خبر شهریار به گزارش پايگاه خبري پليس، “سرهنگ ناصر اصلاني “فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران در نشست با جمعي از مسئولان ارگانهاي امنيتي،قضايي و انتظامي شهرستان قدس گفت:به علت تاثير منفي برخي از جرائم همچون مزاحمتهاي خياباني و نزاع و درگيري که در اذهان عمومي برجاي مي گذارد، تشديد برخورد با اين گونه جرايم در اولويت کاري مجموعه پليس غرب استان تهران قرار گرفته است.
سرهنگ “اصلاني” در خصوص عوامل بروز سرقت افزود: طي بررسي كارشناسي كه توسط دفتر تحقيقات كاربردي اين فرماندهي صورت گرفت 63 علل شناسايي شد كه از اين تعداد ،23 علل آن به مجموعه پليس و مابقي مربوط به دستگاهها و ادارات مي باشد و در جهت كاهش اين پديده مي بايست همكاري متقابل داشته باشيم .

فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران اظهار داشت: در مجموع در سال 91 در شهرستان قدس در خصوص سرقت، 12 درصد افزايش کشفيات سرقت را نسبت به سال گذشته شاهد بوديم و بيش از 721 نفر سارق دستگير شده اند كه اين امر نشان دهنده کاهش 41 درصدي سرقت در سال جاري بوده که حدود 75درصد سرقتها را سرقت لوازم داخل خودرو مي باشد و نياز است در اين خصوص شهروندان توجه لازم را به هشدارهاي پليس داشته باشند.

حسين گروسي”نماينده مردم شريف شهرستانهاي قدس، ملارد و شهريار در مجلس شوراي اسلامي” در خصوص امنيت بيان داشت : از زمان استقرار فرماندهي انتظامي ويژه غرب استان تهران امنيت مطلوبي در سطح شهرستانهاي غرب استان تهران برقرار شده كه اين موضوع در ملاقاتهاي مردمي قابل لمس بوده و مرتبا از سوي شهروندان بيان مي شود كه به همين جهت از فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران و فرمانده انتظامي شهرستان قدس قدرداني مي کنم.

فرماندار شهرستان قدس” موسوي” در اين جلسه اعلام داشت :‌شهرستان قدس از نظر وسعت سرزميني كم وسعت بوده اما از نظر تراكم جمعيت، قابل قياس با ديگر شهرستانهاي غرب نبوده و نياز است توجه امنيتي خاصي به اين شهرستان بشود .

فرمانده انتظامي ويژه غرب استان تهران در پايان با اشاره به اينکه وقوع برخي از جرائم در جامعه احساس امنيت را در بين آحاد مردم کاهش مي دهد، خاطرنشان شد: مجموعه فرماندهي انتظامي ويژه غرب استان تهران مصمم است همچون گذشته تمام تلاش خود را براي برخورد با مخلان امنيت به کار گرفته و زمينه آسايش و آرامش را براي مردم فراهم کنند.