کد خبر : 29019

بنیاد شهید

: همزمان با ایام الله دهه فجر، همسران دولتمردان کشور با خانواده شهدای معظم انقلاب اسلامی ایران و هشت سال دفاع مقدس در شهریار دیدار کردند. به گزارش شهریار ر، صبح امروز همسران رئیس جمهور، وزیر کشور، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، خواهر سردار شهید کاوه و گروسی مشاور رئیس بنیاد شهید و امور […]

: همزمان با ایام الله دهه فجر، همسران دولتمردان کشور با خانواده شهدای معظم انقلاب اسلامی ایران و هشت سال دفاع مقدس در شهریار دیدار کردند.

به گزارش شهریار ر، صبح امروز همسران رئیس جمهور، وزیر کشور، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، خواهر سردار شهید کاوه و گروسی مشاور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در شهریار به همراه حجت الاسلام سالمی امام جمعه و سید عباس جوهری فرماندار شهرستان از خانواد معظم چند شهید شهریاری دیدار و دلجویی به عمل آوردند.

در این مراسم که از خانواده معظم سه شهید دباغ زاده و سرداران شهید کلهر، اینانلو و مداحی دیدار به عمل آمد، بر لزوم توجه و تکریم هرچه بیشتر خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان راه انقلاب اسلامی ایران و هشت سال دفاع مقدس تاکید شد و مسئولان حاضر با اشاره به رشادتها و ایثارگریهای شهدا، شکل گیری و تداوم نظام جمهوری اسلامی را مرهون خون پاک آنان دانستند.

در آستانه سی و چهارمین سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و به منظور پاسداشت مقام شامخ شهدا، همسران دولتمردان ضمن دیدار از خانواده معظم شهدای شهریار، به استماع درددل و بررسی مشکلات آنان پرداختند و دستورات لازم جهت رسیدگی به این مسائل صادر شد.

آرم بنیاد شهید