کد خبر : 8125

گروسی

زندگینامه و سوابق زندگینامه و سوابق اول سخن “فقر زیبنده یک ایرانی نیست” عنوان کتابهای در دست تالیف توسط حسین گروسی است که در جلد اول آن در خصوص منابع طبیعی ایران و در جلد دوم کتاب در خصوص منابع انسانی میهن اسلامی بحث می گردد. در جلد اول کتاب به این نکات اشاره شده […]

زندگینامه و سوابق
زندگینامه و سوابق

اول سخن
“فقر زیبنده یک ایرانی نیست” عنوان کتابهای در دست تالیف توسط حسین گروسی است که در جلد اول آن در خصوص منابع طبیعی ایران و در جلد دوم کتاب در خصوص منابع انسانی میهن اسلامی بحث می گردد. در جلد اول کتاب به این نکات اشاره شده است : کشور ایران دومین کشور چهار فصل جهان و دارای منابع طبیعی غنی و سرشار از قبیل نفت ، گاز ، معادن متعدد سنگ ، مس ، روی ، طلا و … است. علاوه بر این سرزمین ایران دارای آب و خاک بسیار حاصلخیز می باشد به طوریکه تنها استان خوزستان می تواند حداقل برای 200 میلیون نفر اشتغال مفید و ثروت تولید نماید.
جلد دوم کتاب به منابع انسانی کشور اشاره می نماید و به این موضوع می پردازد که 70 % جمعیت کشور ایران را جوانان و 30 % آن را افراد مسن تشکیل داده اند در حالیکه این نسبت در کشورهای اروپائی و صنعتی برعکس می باشد به طوریکه 70 % جمعیت آنان را افراد سالخورده و تنها 30 % را افراد جوان تشکیل می دهند. حال این موضوع هم می تواند برای کشور ما فرصت باشد و هم تهدید اگر سازمانها و دستگاههای مربوطه بتوانند جهت اشتغال و تولید ثروت و همچنین اوقات فراغت جوانان برنامه ریزی صحیح و مطلوب نمایند و استعدادهای بالقوه آنان را شکوفا نمایند این فرصت می تواند ایران عزیز را به یکی از 3 کشور مطرح جهان ارتقاء و تبدیل نماید و برعکس اگر مسئولین مربوطه از این اقدام غافل شوند این فرصت طلائی تبدیل به تهدید می گردد و  …

 

بیوگرافی

آشناست…

– حسین گروسی
– متولد سال 1343

فرزند شهید محمود گروسی و برادر شهید ابوالفضل گروسی است که پس از پایان تحصیلات متوسطه در آن روزهای حساس به همراه پدر و برادر خود به طور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل از کیان ایران اسلامی دفاع نمودند و اکنون افزون بر سی سال ساکن شهرستان شهریار می باشند. ایشان علاوه بر حضور داوطلبانه در جبهه جنگ به آموزش ورزش رزمی و دفاع شخصی به بسیجیان و رزمندگان پرداختند. ایشان پس از شهادت پدر و برادر خود در سنگر علم و دانش به تحصیلات تکمیلی خود اهتمام ورزیدند.

با تحصیلات عالیه

ایشان با رتبه 142 کشوری در رشته فلسفه دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شدند و تحصیلات دانشگاهی خود را در سال 1365 آغاز نموده و در سال 1370 فارغ التحصیل شدند. ایشان به لحاظ علاقه به رشته مدیریت در گرایش کارشناسی ارشد مدیریت دولتی ادامه تحصیل داده و امروز از مدرسان دانشگاه و مراکز آموزش عالی می باشند و در حقیقت دانش توام با تجربه خود را با علاقه فراوان به جوانان این مرز و بوم انتقال می دهند.

شیفته جوانان و ورزش

انس با جوانان و ورزش در خون اوست و بخش قابل توجهی از زمان و انرژی خود را مصروف این دو مقوله کرده است تا آنجا که ایشان از سال 1360 به عنوان مربی ورزش رزمی کونگ فو توآ در باشگاه ورزشی شهیدان گروسی به آموزش جوانان مستعد پرداختند به طوریکه تعداد قابل توجهی از این عزیزان در حال حاضر خودشان به عنوان مربی فعالیت می کنند. استاد گروسی در سال 1384 به عنوان رئیس کونگ فو توآ کشور انتخاب و معرفی گردیدند. با توجه به فعالیتهای گسترده ایشان این سبک ورزشی در سال 1385 به عنوان سبک برتر از سوی فدراسیون کونگ فو انتخاب گردید. استاد گروسی در طول مدت حضور در شورای شهر به عنوان رئیس کمیسیون ورزش خدمات قابل توجهی به ورزشکاران قهرمان ارائه نمودند. همچنین ایشان اهتمام ویژه ای جهت احداث استادیوم ورزشی و مجموعه فرهنگی ورزشی شهرقدس داشتند.

با کوله باری از تجربه

اشتیاق خدمتگزاری به مردم فهیم و با فرهنگ و از طرفی درد کشیده موجب شد ایشان با بهره گیری از دو بال علم و تجربه در عرصه های مختلف مدیریتی حاضر و خدمات ارزنده و سوابق درخشانی از خود به جا گذارد به طوریکه نوعا در تمامی مسئولیتهای اجرائی به عنوان مدیر نمونه و برتر انتخاب و معرفی گردیده اند. البته ایشان تمامی موفقیتها را در وهله اول مرهون و مدیون عنایت الهی و سپس تاثیر ورزش و هنر کونگ فو توآ می دانند.

 

 

 

 

و کارنامه ای موفق

ایشان از مدیران با سابقه و پرتلاش در حوزه های سیاسی ، اجرائی و ورزش کشور می باشند از طرفی حسن خلق و تلاش صادقانه ایشان ، آثار زیبائی را از دوران مدیریت وی در طی این سالها بر جای گذاشته است که از جمله می توان به موارد ذیل اشاره کرد :
– احداث ساختمان اداری و فرهنگی بنیاد شهید انقلاب اسلامی شهرستان شهریار
– احداث اولین فروشگاه زنجیره ای شاهد شهرستان شهریار به منظور حمایت از اقشار کم درآمد
– طرح اجرای مسکن ارزان قیمت در شهرستان شهریار در زمینی به مساحت 42 هزار متر مربع
– تاسیس مجموعه فرهنگی ورزشی جهت بانوان و آقایان
– تاسیس تعاونی فرهنگی ورزشی همراهان پیروزی
– طرح ایجاد اشتغال جهت 5400 نفر با اعتباری بالغ بر 900 میلیارد ریال
– راه اندازی مجدد کارخانه گچ کردستان با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد ریال
– مساعدت در توسعه افزایش ظرفیت تولید کارخانه سیمان کردستان
– انتخاب و معرفی به عنوان فرماندار نمونه استان کردستان
– انتخاب و معرفی به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان
– انتخاب و معرفی به عنوان مدیر عامل نمونه تعاونی استان تهران
– انتخاب و معرفی به عنوان مدیر نمونه بنیاد شهید انقلاب اسلامی شهرستان شهریار

 

سوابق اجرائی و مدیریتی

کارشناس ارشد مدیریت با بیست سال سابقه اجرائی
معاون فرهنگی وآموزشی بنیاد شهید انقلاب اسلامی شهرقدس
رئیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی شهرقدس
رئیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی شهرستان شهریار
کارشناس مسئول آموزش بنیاد شهید مرکز تهران
بخشدار گلستان و کارشناس سیاسی استانداری تهران
عضو و نایب رئیس اولین دوره شورای اسلامی شهرقدس
رئیس کمیسون زیر بنایی و برنامه ریزی شهری شورای اسلامی شهرقدس
مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت شاهد شهرستان شهریار
مدیر اجرائی سر شماری عمومی نفوس ومسکن استان کردستان – شهرستان بیجار
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بیجار
رئیس کمیسیون ایثار گران شهرستان شهریار
رئیس کونگ فوتوآ کشور
عضو هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان شهریار
کاندیدای هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان شهریار
فرماندار شهرستان بیجار
رئیس هیئت اجرایی سومین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و مجلس خبرگان
مدرس دانشگاه و مراکز آموزشی کشور

سوابق آموزشی و ورزشی

فارغ التحصیل رشته فلسفه از دانشگاه شهید بهشتی تهران
مدرس دانشگاه و مراکز آموزشی
رئیس سبک کونگ فوتوآ جمهوری اسلامی ایرانwww.irankungfutoa.com
عضو هیئت رئیسه فدراسیون ورزشهای رزمی کشور شالبند مشکی رتبه 7 کونگ فوتوآ
موسس و بنیانگزار اولین باشگاه فرهنگی ، ورزشی در شهرقدس
رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی شهرقدس ( دوره اول )
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان بیجار
سرگروه فلسفه گروههای آموزشی ناحیه یک آموزش و پرورش شهریار