کد خبر : 47276

فرماندار قدس (155)

به گزارش خبر شهریار ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه فرمانداران شهرستان قدس  با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد . نماینده مردم شهرستان های قدس، ملارد و شهریار در مجلس شورای اسلامی گفت : مهمترین دغدغه مسئولان کار است و این شائبه و شایعه که مطرح است که […]

به گزارش خبر شهریار ظهر امروز مراسم تودیع و معارفه فرمانداران شهرستان قدس  با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد .

نماینده مردم شهرستان های قدس، ملارد و شهریار در مجلس شورای اسلامی گفت : مهمترین دغدغه مسئولان کار است و این شائبه و شایعه که مطرح است که نمایندگان مجلس سعی در عزل و نصب فرمانداران دارند، کذب محض است و تنها دغدغه کار برای شهرستان و بهبود وضعیت مردم است.
در ادامه مراسم فرماندار شهرستان قدس طی سخنانی اظهار داشت: طی 28 سال فعالیت در وزرات کشور و پستهای مدیریتی همواره چنین مراسمهای تودیع و معارفه رسم خوبی است، در زمان انتخابات بنده به عنوان فرماندار منصوب شده و با این که زمان خوبی نبود اما برای اطاعت و کمک به مملکت این وظیفه را قبول کردم.
سپس فرماندار جدید شهرستان قدس محمد فردی  که قبلا فرمانداری شهرستان ملارد را عهده دار بود گفت : نماینده عالی دولت در حوزه کاری خود سه وظیفه اصلی دارد، اول اجرای سیاست های عمومی و کلی دولت در تمام بخش ها، فرماندارن بازوی توانمند دولت در شهرستان ها هستند، دوم تامین امنیت، یکی از اصلی ترین وظایف دولت تامین امنیت است و باید این کار را با  کمک مردم انجام دهد، سوم عمران و توسعه منطقه که شامل همه بخش ها می شود.
این مسئول افزود: هر مدیر باید مشکل مردم را مشکل خود بداند و زمانی موفق است که برنامه محور یاشد و باید به نیروی انسانی توجه ویژه کند، وظیفه اصلی مسئولان خدمت بدون منت به مردم است.
سخنران پایانی مراسم استاندار تهران بود که با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: دولت تدبیر و امید در 24 خرداد سال جاری با میزان بالای رای مردم انتخاب شد و سکان امور اجرایی کشور را در اختیار گرفت، پس از تحقق حماسه سیاسی وظیفه دولت تحقق حماسه اقتصادی است.

در پایان مراسم لوح تقدیر و هدایایی تقدیم فرماندار قبلی شد و حکم فرماندار جدید توسط استاندار به ایشان تقدیم شد .

فرماندار قدس (155)فرماندار قدس (169) فرماندار قدس (171) فرماندار قدس (172) فرماندار قدس (189) فرماندار قدس (190) فرماندار قدس (196) فرماندار قدس (199)

فرماندار قدس (178) فرماندار قدس (202) فرماندار قدس (203) فرماندار قدس (206) فرماندار قدس (221)